top of page

Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir kombi servisi arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz.  Cihazın tamir ve bakım işleminin yanı sıra cihazın yedek parçası ile ilgili sorunlar da ekibimiz tarafından çözümlenmektedir. Ekip olarak her zaman gerekli tamir cihazlarını aracımızda hazır bulunduruyoruz. Ayrıca cihazın marka ve modeline ait bütün parçalar da yine aracımızda hazırdır. Bu yönüyle kombi servisi hizmeti pratik, etkili ve kolay bir tamir yöntemidir.

Servis hizmetlerinde sabit ‘servis ücreti’ bulunmaktadır. Yani ekibimiz adrese ulaştığı zaman cihazı kontrol ettiğinde servis ücreti almaktadır. Bunun dışında parça ve tamir işlemleri ayrı ücretlendirilir ve müşterimiz onay verdiği zaman tamirat işlemi gerçekleştirilir.

kombi-servisi (2).png

Başakşehir Kombi Bakımı Tamiri Servisi - 0212 277 0 335

Başakşehir kombi bakımı konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Tamir ve bakım işlemlerinde kombinin ‘sıcak su üretim kapasitesi’ değerlendirilir. Kullanım suyu test işlemi sonrasında cihazın ‘sıcak su üretim kapasitesi’ belirlenir. Yeteri kadar ısıtmayan cihaz için ekip özel bir bakım programı oluşturur. Baca fanı temizlenir ve orta kısımdaki ısıtma sistemi temizlenir. Ayrıca cihazın sensörleri de kontrol edilir. Tamir, bakım ve onarım işlemlerinde her zaman için müşterinin şikâyetleri ön planda değerlendirilir. Müşterinin şikâyetleri dikkate alınarak tamirat işlemi gerçekleştirilir ve tamirat için gerekli parçalar temin edilir. Kombi servisi hizmetlerinde her zaman için yedek parçalar servis ekibiyle birlikte gelir ve servis aracında muhafaza edilir.

Başakşehir kombi bakımı ve kombi arıza tespit onarım servisi olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz.

bottom of page