top of page

Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa beyaz eşya servisi için hoş geldiniz. Özel cihaz kategorisinde değerlendirilen en önemli cihazlar kuşkusuz günlük yaşantımızın bir parçası olan beyaz eşyalardır. Sıcak yaz aylarında da klimasız kapalı mekanlarda yaşamak oldukça zordur. Kış aylarında ise ısınma ihtiyacı günümüz şartlarında kombilerle sağlanıyor. Bu cihazlar da kışa girmeden kontrol edilmelidir ve gerekli beyaz eşya servisi bakım işlemi uzman ekip tarafından yapılmalıdır.

Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi - 0212 277 0 335

Tamir işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden ekibimiz yedek parçaları araçta hazır bulunduruyor. Buzdolabı, fırın, davlumbaz, ocak, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi her evin ihtiyacı olan beyaz eşyaların uzun yıllar kullanımı profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. İrili ufaklı pek çok parçadan oluşan beyaz eşyalar için, güvenilir servis hizmetleri sunmaktayız. Tamir, arıza bakım, onarım, parça değişimi gibi...

bayrampasa-beyaz-esya-servisi.png

Beyaz Eşya Servis Çözümleri

Özel yöntemlerle servis çözümlerine ihtiyaç duyan her müşterimiz için çözüm üretmeye devam ediyoruz. Ekibimiz ilk aşamada randevu bilgilerini kaydediyor ve randevu saatinde adreste oluyor. Adrese gelmeden personelimiz telefon açıyor ve evdeyseniz adrese gelerek beyaz eşya servisi tamir işlemine başlıyor. Acil işiniz çıkarsa veya randevuyu ileri bir tarihe ertelemek isterseniz bizi aramanız ve randevu bilgilerini değiştirmeniz yeterlidir.

bottom of page