top of page

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Eski yöntemlerin yerini modern kombi ile ısıtma işlemlerine bıraktığı günümüz kombi teknolojisinde, ilk aşamada pratik yöntemler ön planda değerlendirilmelidir. Kombi servisi elemanının seri ve güvenilir tamir işlemi konusunda deneyimli olması kadar cihazın ihtiyaç duyduğu parçaların da sorunsuz temin edilmesi önemlidir. Amatör yöntemlerle tamir hem cihaza zarar verir hem de cihazın kullanım kalitesini düşürür.

kombi-servisi (2).png

Bayrampaşa Kombi Bakımı Tamiri Servisi - 0212 277 0 335

​Bayrampaşa kombi bakımı ve tamiri konularında bizlere ulaşabilirsiniz. Tamir işlemlerinde 7/24 konusu da önemlidir. Tamir için tatil ve mesai dışı saatler en müsait zamanlardır. Genellikle müşteriler mesai dışı saatleri tercih ederek randevu talebinde bulunur. Durum böyle olunca servis ekipleri de mesaisini müşterinin istediği şekilde belirlemektedir. Özverili ve esnek mesai kategorisinde çözüm üreten servisler her zaman için tercih edilir. Şirketimiz işini seven ve kombi konusunda uzman elemanlarla yoluna devam ediyor ve zamanında cihazı tamir edip teslim ediyor.

 • Hangi Marka Kombiler İçin Bakım Hizmeti Sunuyorsunuz?
  Tüm marka kombiler için bakım hizmeti sunmaktayız. Cihazınızın markası her ne olursa olsun iletişime geçerek kombi bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Nasıl Hizmet Alabilirim?
  Servis numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. 0212 277 03 35 nolu numaramız aracılığıyla sesli olarak iletişime geçebileceğiniz gibi 0507 958 16 69 nolu whatsapp numaramız üzerinden de servis talebinde bulunabilirsiniz.
 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?
  Hafta sonu da dahil olmak üzere her gün hizmet sunmaktayız.
 • Hangi Konularda Hizmet Sunuyorsunuz?
  Kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, klima bakımı, klima tamiri hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Kombi Tamiri Yapıyor Musunuz?
  Evet her marka kombi için arıza tespit ve onarımı yapıyoruz.

Bayrampaşa kombi servisi hizmetimiz, Bayrampaşa ilçesinin her mahallesine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Hizmetimizden yararlanabilmek adına dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page