top of page

Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Fabrikalar, imalathaneler, büyük siteler, apartmanlar, ofis ve evler kombilerle ısınmaktadır. Kombiler boyut olarak ve performans olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Özellikle merkezi ısıtma sistemi diğer sistemlerden çok daha farklı özellikler sahiptir. Şirketimiz bütün kombi sistemleri için tamir, bakım ve onarım çözümleri üretmektedir.

kombi-servisi (2).png

Beşiktaş Kombi Bakımı Tamiri Servisi - 0212 277 0 335

Beşiktaş kombi bakımı ve tamiri konularında hizmet veriyoruz. Servis hizmetleri kategorisinde ekibimiz adrese gelerek işe başlıyoruz. Yerinde cihazı inceledikten sonra bakım işlemine geçiyoruz. Ev sahibinin evde olmaması durumunda, kapıyı kimse açmazsa randevu iptal oluyor. Eve gelinmesinin ardından yeniden randevu alması gerekiyor. Bakım işlemlerinde zamana karşı yarışan şirket elemanlarımız kısa sürede adrese ulaşabilmek için özel bir güzergâh oluşturmaktadır. Günlük güzergâh oluşturma işlemi ile bütün müşterilerimize kısa sürede ulaşıyoruz.

 • Hangi Marka Kombiler İçin Bakım Hizmeti Sunuyorsunuz?
  Tüm marka kombiler için bakım hizmeti sunmaktayız. Cihazınızın markası her ne olursa olsun iletişime geçerek kombi bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Nasıl Hizmet Alabilirim?
  Servis numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. 0212 277 03 35 nolu numaramız aracılığıyla sesli olarak iletişime geçebileceğiniz gibi 0507 958 16 69 nolu whatsapp numaramız üzerinden de servis talebinde bulunabilirsiniz.
 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?
  Hafta sonu da dahil olmak üzere her gün hizmet sunmaktayız.
 • Hangi Konularda Hizmet Sunuyorsunuz?
  Kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, klima bakımı, klima tamiri hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Kombi Tamiri Yapıyor Musunuz?
  Evet her marka kombi için arıza tespit ve onarımı yapıyoruz.

Beşiktaş kombi bakımı ve kombi arıza tespit onarım servisi olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz.

bottom of page