top of page

Eyüp Beyaz Eşya Servisi

Eyüp beyaz eşya servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Servis hizmetleri konusunda deneyimli ve tecrübeli olan şirket elemanlarımız bütün cihazlar için özel servis çözümü sunuyor. Beyaz eşya servisi hizmetlerinde ilk aşamada önemli olan konu işin uzmanı olan kişilerin tercih edilmesidir. Servisimiz tercihi tamir ve bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynar. Kuruluşumuz çözüm odaklı hareket ederek servis sorununu kısa sürede çözüyor ve cihazın tamir ve bakım işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Servis sektöründe işçilik önemlidir ve işin uzmanı olan kişilerin tercih edilmesi hizmetin kalitesini doğrudan etkiler. Firmamız da bu bilinçle hareket ederek işin uzmanı olan elemanlarla yola çıkıyor ve her zaman için işin ehli elemanları tercih ediyor. Firma elemanlarımız zamana karşı yarışmakla birlikte aynı zamanda pratik yöntemlerle çözüm üretiyor. Beyaz eşya servisi yöntemlerimiz günceldir.

Eyüp Beyaz Eşya Servisi - 0212 277 0 335

Kuruluşumuz aracılığıyla Eyüp beyaz eşya servisi hizmetleri özel olarak aktarılmaktadır. Tamir işlemlerinde ve bakım işlemlerinde parça değişmesi gerekebilir. Firmamızın servis aracında yedek parçalar hazır bir şekilde beklemektedir ve yedek parçalar gerektiğinde montajlanmaktadır. Müşterimizin fiyatı kabul etmesi durumunda tamir, bakım ve montaj işlemi gerçekleşiyor. Eyüp Beyaz eşya servisi işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için ekibimiz güvenlik önlemi alarak işe başlıyor. Çalışanların güvenliği ve evde yaşayanların güvenliği bizim için önemlidir. Özellikle elektrik kaçağı gibi durumlarda daha dikkatli bir şekilde hareket ediyoruz.

eyup-beyaz-esya-servisi.png

Beyaz Eşya Servisi Randevu

Randevu yönteminin tercih edildiği servis hizmetlerinde her müşteri için belli bir tamir süresi belirliyoruz. Cihazın marka ve modeline uygun parçaların tedarik edilmesinin ardından elemanlarımız belli bir güzergahı takip ederek tamir ve bakım işlemine geçiyor. Tamir ve bakım işleminde elemanlarımız eve gelmeden telefon açıyor. Evde olmadığınız zaman veya başka bir problem çıktığı zaman randevu tarihini ileri bir tarihe erteliyoruz. Elemanlarımız bu erteleme işlemi sonrasında belirlenen tarihte adrese gelerek gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor. Eyüp Beyaz eşya servisi konusunda müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz.

Cihaz bakımı, onarımı ve tamiratı gibi konularda güvenli yöntemlerin tercih edildiği servis hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Kuruluş tercihinin yanı sıra beyaz eşya servisi konusunda çözüm odaklı hareket eden kişilerin tercih edilmesi de bu kategoride önem arz eden bir konudur. Servisimiz, tüm işlemleri baştan sona titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eyüp beyaz eşya servisi konusunda bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

bottom of page