top of page

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Tamir, bakım ve onarım işlemlerinde profesyonel yöntemleri tercih eden kombi servisi elemanları, yedek parça destekli çözüm seçeneği sunar. Yedek parçalar servis aracında hazırdır ve gerektiğinde müşteri onayı ile montajlama işlemi yapılır. Montajlama, yedek parça ve tamir hizmeti, servis ve bakım hizmetinden farklıdır. Bakım ve tamir işlemi ayrı ayrı fiyatlandırılır. Fiyatlandırma işlemleri güncel veriler dikkate alınarak yapılır.

Deneyimli ve tecrübeli servis elemanlarımız kombinin ısıtma sistemini inceler ve ısıtma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Kullanım suyu dahil olmak üzere kombinin ısıtma sistemi dikkatli bir şekilde analiz edilir. Yapılan analiz işlemleri sonrasında cihazdaki problem tespit edilir ve gerekli müdahale yapılır.

kombi-servisi (2).png

Eyüp Kombi Bakımı Servisi - 0212 277 0 335

Eyüp kombi servisi olarak, Eyüp kombi bakımı konusunda da hizmet veriyoruz. Düzenli bakım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bu önemli hususlar şu şekilde değerlendirilebilir. Öncelikle kombi servisi bakım işleminde bacanın çalışma performansı test edilir ve baca temizliği yapılır. Baca fan temizliği bu hizmetin en önemli konusudur. İkinci aşamada iç kısımdaki ısıtma tertibatları temizlenir. Bu işlem her yıl düzenli yapıldığında cihaz saat gibi çalışır. Bunun dışında sensörler, su devir daim sistemi, ateşleme sistemi ve diğer elektronik aksamlar kontrol edilir. Deforme olan ve performansı düşen parçalar değiştirilir.

Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken husus arızalı bir şekilde kullanılmaması gerektiğidir. Cihazın arızalı bir şekilde kullanımı cihazı daha da kötü hale getirir. Bu nedenle ses çıkaran, gaz kokan, elektrik kaçağı olan, su damlatan ve çok ısınan kombilerin kullanımı hayati tehlike oluşturur. Kombi patlaması çok ciddi bir sorundur ve binada büyük hasara neden olur. Bu sebeple kombinizi işin uzmanına teslim etmelisiniz. İşin uzmanı olmayan kişiler ciddi anlamda sorun oluşturur.

 

Kombilerin birden bire bozulması da, özellikle soğuk günlerde, ev halkı için ve çalışanlar için sorun oluşturur. Fabrika, ofis, ev veya başka mekanlarda acil kombi arızalarında servis ekibimiz zamanında adrese ulaşır. Soğuk havaya maruz kalmamanız için elimizden geleni yapmaya çalışırız ve kısa sürede kombiyi tekrar çalışır duruma getiririz.

Eyüp kombi servisi hizmetimiz, Fatih ilçesinin her mahallesine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Hizmetimizden yararlanmak adına iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page