top of page

Fatih Beyaz Eşya Servisi

Fatih beyaz eşya servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Servis hizmetlerinin en önemli konusu olan işçilik, firmamızın hizmet programını oluşturan önemli bir konudur. İşin uzmanı olan elemanlarımız yıllardır bu sektörde hizmet veriyor. Bakım ve onarım işlemlerinde kısa süre zarfında çözüm üreten elemanlarımızı her zaman için arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz. Özel beyaz eşya servisi ve diğer kategorilerde arayabilirsiniz.

Fatih Beyaz Eşya Servisi - 0212 277 0 335

Servis hizmetlerinde randevu işlemi önemli bir işlemdir ve işlerin yolunda gitmesinde önemli rol oynar. Bütün müşterilerimiz için özel bir beyaz eşya servisi tarihi belirliyoruz. Servis hizmetlerinde pratik yöntemleri ön planda değerlendiren servisimiz kısa sürede adrese geliyor.

Randevunun saatini genellikle müşterimizin istediği tarihe veriyoruz. Müşterimiz boş zamanını tercih ederek randevu oluşturuyoruz. Fatih beyaz eşya servisi olarak istenilen gün ve saat diliminde hizmet vermekteyiz. Bu konuda önemli olan konular şunlardır:

  1. Müşterimizin kimlik bilgileri güncel olmalıdır.

  2. Müşterimizin iletişim bilgileri de güncel olmalıdır.

  3. Müşterimizin adres bilgileri ve arıza bilgileri gerçeği yansıtmalıdır.

 

Verilen bilgilerin gerçeği yansıtmaması veya güncel olmaması durumunda servis hizmeti gerçekleştiremiyoruz. Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için bilgilerin mutlaka doğru olması gerekiyor. Bilgiler yanlış olursa bu durumda beyaz eşya servisi hizmeti gerçekleşmez.

fatih-beyaz-esya-servisi.png

Beyaz Eşya Servisi Randevu Yenileme

Randevu bilgilerinin yanlış olduğu anlaşılırsa müşterimizin en kısa sürede yeniden randevu almak için bizimle irtibata geçmesi gerekir. Acil bir işiniz çıkarsa veya benzeri bir durum meydana gelirse bu durumda randevu tarihi ileri bir tarihe ertelenebilir veya geri bir tarihe alınabilir. Bu konuda müşterimiz her zaman için söz sahibidir.

Servis kategorisinde cihazın özelliğine uygun şekilde bakım işlemi yapılmaktadır. Bakım işlemi cihazın kullanım kapasitesini artırmaktadır ve daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların daha yüksek performanslı çalışması için bakım işleminin düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Fatih Beyaz eşya servisi her zaman için çözüm üretmeye devam ediyor.

Randevu saatinde adrese gelen firma elemanları öncelikle cihazı çalıştırıyor ve test işlemi gerçekleştiriyor. Test işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından elemanlarımız servis hizmetini sonlandırıyor. Servis işleminin kısa süre zarfında gerçekleşmesiyle müşterimiz cihazını güvenle kullanmaya devam ediyor. Beyaz eşya servisi hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri yedek parça konusudur. Yerinde tamir ve bakım işlemimiz yedek parça destekli bir şekilde gerçekleşiyor.

Fatih Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Fatih beyaz eşya servisi olarak çok sayıda hizmeti bir arada sunmaktadır. Beyaz eşyanızın marka ve modeli her ne olursa olsun bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Acil servis talepleriniz için ayrıca 0507 958 16 69 whatsapp aracılığıyla ulaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra kombi ve klimalara yönelik olarak da hizmet veriyoruz. Beyaz eşya servisimizden yararlanırken kombi ya da klimanız için bakım da yaptırabilirsiniz.

bottom of page