top of page

Fatih Kombi Servisi

Fatih kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Servis, makine ve cihaz dünyasının ana konularından biridir. Otomobil dünyası dahil olmak üzere servis hizmetlerine olan ihtiyaç her zaman için artıyor. Kombi servisi hizmetleri kategorisinde klimalar, kombiler ve beyaz eşyalar ciddi anlamda servis hizmeti gerektirmektedir.

Kombi servis hizmetleri özellikle kış aylarında yüzde yüz performansla çalışan kombilerin bakımı için önemlidir. Doğalgaz ile çalışan bu cihazla, aynı zamanda yedek parça desteğine ihtiyaç duyan bir sektördür. Güncel hizmet kalitesinin öne çıktığı günümüz servis hizmetlerinde, işinin ehli olan servis elemanları her zaman için tercih edilir.

kombi-servisi (2).png

Fatih Kombi Bakımı Servisi - 0212 277 0 335

Bu hizmetin düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için ‘randevu’ hizmetine ihtiyaç duyulur. Randevu alınmadan kombi servisi gelmemektedir. Bu nedenle müşteri hizmetlerinden randevu alınarak işe başlanmalıdır. Kombinin markası, modeli ve arızası hakkında detaylı bilgi verilmelidir. Kimlik, adres ve iletişim bilgileri de eksiksiz olmalıdır. Bilgilerin yanlış olması durumunda servis adrese ulaşamaz ve hizmet aksar. Bu durumla karşılaşmamak için bilgiler güncellenmelidir. Randevu isteğe bağlı bir şekilde iptal edilebilir veya ileri bir tarihe alınabilir.

Servis hizmetleri kategorisinde elemanlar adrese ulaşmadan önce telefon açar ve bilgi alır. Müşterinin son anda bir işinin çıkması durumunda randevu iptal olur ve isteğe uygun şekilde randevu ileri bir tarihe alınır. Servis gelirken telefon açarak işe başlar. En kısa sürede adrese gelir ve tamir işlemini gerçekleştirir. Fatih kombi bakımı servisi olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

Fatih kombi servisi hizmetimiz, Fatih ilçesinin her mahallesine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page