top of page

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gziosmanpaşa kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Cihaz dünyasının en kaliteli ürünlerinden biri olan kombiler, kombi servisi hizmeti olmadan randımanlı bir şekilde çalışmaz. Tamir ve bakım işlemi için yapılması gereken işlem servis hizmetleri konusudur. Şirketimiz de bu önemli işte, işinin ehli uzman elemanlarla hizmet vermektedir. Servis hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hizmet programıdır.

Servis hizmetinin en önemli özelliği özelliğidir. Servis hizmetlerinde randevu sisteminin yanı sıra yedek parçalı tamir işlemi ön planda değerlendirilir. Tamir, bakım ve onarımda her zaman için servis hizmeti çözümdür. Tamir işlemlerinde servis ekibi yerinde tamir yapar ve bu nedenle kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirir. Cihaz istisnai birkaç durum dışında genellikle yerinde tamir edilir.

kombi-servisi (2).png

Gaziosmanpaşa Kombi Bakımı Servisi - 0212 277 0 335

Tamir ve Gaziosmanpaşa kombi bakımı işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz yılın her gününde tamirat işlemi gerçekleştirmektedir. Kombi servisi bakım işlemleri düzenli bir şekilde yapılır ve düzenli bir şekilde yapılan bakım işlemi cihazın çalışma performansını artırır ve daha az yakıt harcamasına neden olur. Bu nedenle her yıl düzenli kombi bakımının yapılması cihazın ömrünü uzatır.

Cihaz bakım ve onarım işlemleri sayesinde ilk aşamada öne çıkan konu güncel yöntemlerdir. Servis hizmetlerinde yedek parça sorundur ve bir cihazın yedek parçasını bulmak için zaman harcanması gerekir. Kombi yedek parça bulma işleminin yanı sıra o parçanın güvenli bir şekilde montajı da ayrı bir sorundur. Bu nedenle profesyonel kombi servis hizmetine her zaman ihtiyaç duyulur.

 • Hangi Marka Kombiler İçin Bakım Hizmeti Sunuyorsunuz?
  Tüm marka kombiler için bakım hizmeti sunmaktayız. Cihazınızın markası her ne olursa olsun iletişime geçerek kombi bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Nasıl Hizmet Alabilirim?
  Servis numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. 0212 277 03 35 nolu numaramız aracılığıyla sesli olarak iletişime geçebileceğiniz gibi 0507 958 16 69 nolu whatsapp numaramız üzerinden de servis talebinde bulunabilirsiniz.
 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?
  Hafta sonu da dahil olmak üzere her gün hizmet sunmaktayız.
 • Hangi Konularda Hizmet Sunuyorsunuz?
  Kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, klima bakımı, klima tamiri hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Kombi Tamiri Yapıyor Musunuz?
  Evet her marka kombi için arıza tespit ve onarımı yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa kombi bakımı ve kombi tamiri için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için Gaziosmanpaşa'nın tüm mahallelerine yönelik hizmet veriyoruz.

bottom of page