top of page

İmmergas Kombi Arıza Kodları

İmmergas marka kombiler için, kombi arıza kodları ve açıklamaları ile mevcut arızanın sebebini öğrenebilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz. Kombiler, irili ufaklı farklı pek çok parçanın bir araya getirilmesi ile oluşmuştur. Bu parçalardan bir tanesinin ya da bir kaçının görevini yapamaması durumunda kombi arıza durumu oluşabiliyor. Ekranda bu arıza ile ilgili bir kod çıkabilir. Fakat standart kombi kullanıcıları doğal olarak bu arıza kodunun anlamını bilememektedir. Bu sebepten dolayı sizin için immergas kombi arıza kodlarını açıklıyoruz. Bu sayede kombinizi artık eskisi gibi, güvenle kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Kombi arıza kodlarını sayfamızın alt kısmında bulabilirsiniz.

İmmergas Kombi Hata Kodları

İmmergas kombi hata kodlarının güvenilir bir şekilde çözümü için İstanbul kombi servisi kuruluşumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Servis talebi oluşturabilirsiniz ve böylelikle var olan sorununuzu ortadan kaldırabiliriz. Teknik ekibimiz, tüm marka kombiler için hizmet sunmaktadır. Bu alanda yeterli eğitimleri almış ve uzun yıllardır kombi bakım, kombi arıza onarım, kombi montaj konularında hizmet sunan servisimiz, sizleri de en iyi şekilde memnun edecektir. İrili ufaklı tüm sorunlarınızın çözümü için dilediğiniz zaman 0212 377 0 335 sabit hatlı servis numaramızı arayabilirsiniz. 

immergas kombi arıza kodları

İmmergas Kombi Arıza Çözümü

İmmergas bilinen ve en çok tercih edilen kombi markalarından bir tanesidir.  Özellikle ilerleyen dönemlerde farklı sebepler nedeni ile İmmergas kombiler arıza ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durum kombi kullanıcıları için can sıkıcı gibi gözükebilir. Fakat İmmergas kombi arıza çözümü mümkündür. Her arıza kodu farklı bir anlam ifade eder. Kombi servisi uzman teknisyenlerimiz bu arızaların anlamlarını bilmektedir. Buna göre cihazınıza profesyonel bir şekilde müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılmaktadır.

 

İmmergas kombi arıza kodlarını sizler için alt kısımda yayınlıyoruz. Kombi ekranında ortaya çıkan hata kodunun açıklamasını okuyarak hatanın neyden kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Kombide var olan hatanın düzeltilmemesi, bilinçsizce çalıştırılması farklı büyük sorunlara da sebebiyet verebilir. Olumsuz herhangi bir durum ile karşılaşmamak adına kuruluşumuz güvencesi ile servis talebinde bulunabilirsiniz.

İmmergas Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

 

  • İmmergas kombi E 01 Arıza Kodu: Yanma arızası. Kombinizin gaz vanasını kontrol edin ve daire girişinden gaz vananızı kontrol edin cihazı resetleyin 3 defa resetlediginiz halde (her resetlediginizde 30 sn. bekleyin) sorun devam ederse teknik destek alın

  • İmmergas kombi E 02 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık emniyet termostatı devreyi kapatmış.Kalorifer Peteklerinizi kontrol edin en az 3 petek vanası açık olmak zorundadır. Yaz ya da Kış farketmez.

  • İmmergas kombi E 03 Arıza Kodu: Baca gazı termostatı devrede. Hermatik kombi ise cihazın yıllık bakımını yaptırın.Bacalı ise eğer bacanızı kontrol edin.

  • İmmergas kombi E 05 Arıza Kodu: Kalorifer sensörü arızalı.

  • İmmergas kombi E 06 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensörü arızası.

  • İmmergas kombi E 07 Arıza Kodu: Baca gazı test konumu arızası.Bacanızın çekiş gücü düşük kontrol edin.

  • İmmergas kombi E 10 Arıza Kodu: Yetersiz su basıncı.Kombinizin su basıncı düşük su basıncını tavsiyemiz 1,5 ile 2,0 bar arasında sabitlemeniz gerekmektedir.

  • İmmergas kombi E 11 Arıza Kodu: Hava prosestatı arızası.

  • İmmergas kombi E 14 Arıza Kodu: Alev kontrol elektrotu arızası.

  • İmmergas kombi E 31 Arıza Kodu: Uzaktan kontrol cihazı uyum sağlayamıyor.

İmmergas kombi cihazınızda bulunan arızaların çözüme kavuşturabilmesi adına servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Servis numaramız 0212 277 0 335 'i dilediğiniz zaman arayarak immergas kombi servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böylece kombinizi eskisi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

bottom of page