top of page

Kağıthane Beyaz Eşya Servisi

Kağıthane beyaz eşya servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Randevu saatinde adrese gelen şirketimizin deneyimli servis elemanları cihaz sahibinin şikâyetlerini değerlendirmektedir. Cihaz sahibinin şikâyetini yerinde değerlendiren elemanlarımız cihazı çalıştırıyor ve gerekli testleri yaptıktan sonra arıza tespit işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor. Cihazın arızası tespit edildikten sonra tamir işlemine geçiliyor.

Kağıthane Beyaz Eşya Servisi - 0212 277 0 335

Kağıthane beyaz eşya servisi olarak, Kağıthane'nin tüm mahallelerine hizmet veriyoruz. Kombilerde ısıtma sistemi, buzdolaplarında soğutma sistemi, klimalarda fan sistemi ve fırınlarda ise pişirme sistemi kontrol ediliyor. Her cihazın kronik arıza özelliği vardır. Servisimiz cihazın arızasını tespit ettikten sonra kısa sürede beyaz eşya servisi tamirat işlemini sonuçlandırıyor.

kagithane-beyaz-esya-servisi.png

Beyaz Eşya Servis Çözümlerimiz

Servis işlemlerinde deneyimli olmayan kişilerin tercih edilmesi durumunda cihaz ciddi arızalarla karşılaşabilir. Küçük arızalar deneyimsiz elemanlar nedeniyle büyüyebilir ve tamir maliyetini artırabilir. Servis hizmetinde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz istediğiniz zaman zarfında cihaz tamir ve bakım işlemini gerçekleştiriyor.

Cihazın performansını artıran bakım işlemleri ise cihazın kullanım kalitesini artırıyor ve bu konuda çözüm oluşturuyor. Düzenli bakım beyaz eşya dünyası için maksimum kullanım kalitesi sunuyor. Servis çözümlerimiz, arız onarım, tespit, parça değişimi, bakım şeklindedir.

bottom of page