top of page

Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane kombi servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Cihaz tamir işlemlerinde ilk aşamada dikkat edilmesi gereken husus serviste uzman kişilerin tercih edilmesidir. Deneyim ve tecrübe bakım işleminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar ve cihazın kısa sürede tamir edilmesinde etkili olur. Kombi servisi firmamız da cihaz tamir ve bakım işlemlerinde güveni ve kaliteyi ilk aşamada ön planda değerlendirmektedir. Ekibimizin teorik anlamda ve pratikte işinin ehli olması gerekir.

kombi-servisi (2).png

Kağıthane Kombi Bakımı Tamiri Servisi - 0212 277 0 335

Kağıthane kombi bakımı servisi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Güvenli bir şekilde ısıtma yapan kombi, aynı zamanda tehlikeli bir cihazdır. Güvenli servis hizmeti bu anlamda zorunlu bir hizmettir. Amatör veya deneyimsiz servis hizmeti kombinin zarar görmesine ve ciddi sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu sebeple işin ehline verilmesi servis hizmetinde en önemli konular içerisinde yer alır.

Sürekli çalışan klima, kombi ve beyaz eşyalar düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Kombiler de özellikle kışın üst seviyede çalışır ve kış boyu cihaz tam anlamıyla yıpranır. Bu nedenle yılda bir bakımı, temizliği ve yedek parça değişimi yapılmalıdır. Bakımı ihmal edilen bir cihaz her zaman için daha düşük seviyede çalışır. Performansı düşen bir cihazın kısa sürede tekrar eski haline gelebilmesi için profesyonel servis hizmetiyle bakımının yapılması gerekir.

 • Hangi Marka Kombiler İçin Bakım Hizmeti Sunuyorsunuz?
  Tüm marka kombiler için bakım hizmeti sunmaktayız. Cihazınızın markası her ne olursa olsun iletişime geçerek kombi bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Nasıl Hizmet Alabilirim?
  Servis numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. 0212 277 03 35 nolu numaramız aracılığıyla sesli olarak iletişime geçebileceğiniz gibi 0507 958 16 69 nolu whatsapp numaramız üzerinden de servis talebinde bulunabilirsiniz.
 • Hangi Günler Hizmet Veriyorsunuz?
  Hafta sonu da dahil olmak üzere her gün hizmet sunmaktayız.
 • Hangi Konularda Hizmet Sunuyorsunuz?
  Kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, klima bakımı, klima tamiri hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Kombi Tamiri Yapıyor Musunuz?
  Evet her marka kombi için arıza tespit ve onarımı yapıyoruz.

Kağıthane kombi servisi hizmetimiz, Kağıthane ilçesinin her mahallesine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Hizmetimizden yararlanabilmek adına dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page