top of page

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul kombi servisi olarak acil servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arıza onarımı gibi farklı konular için hizmet sunuyoruz. Sadece belli başlı markalar için değil, tüm kombi markaları için hizmet sunmaktayız. Gezici servisimiz ve alanında uzman personellerimiz ile aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına hafta sonu da dahil olmak üzere dilediğiniz zaman arayabilir, üst düzey hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombiler ile ilgili hizmet almak istediğiniz tüm servis konularında, deneyimli personellerimiz ile dilediğiniz an hizmetinizdeyiz. Kombiveklimaservis.com bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı işine hakim ve bu alanda tecrübeli kişilerdir.

İstanbul kombi servisi

Acil Kombi Servisi - 0212 277 0 335

Doğalgaz kullanıcıları günümüzde dönem dönem çeşitli sebepler nedeni ile sorun yaşayabilmektedir. Karşılaşılan sorunların çözümü için ise iyi bir servis ile iletişime geçilmesi gerekir. Çünkü kişinin tek başına sorunu çözüme kavuşturmaya çalışması beraberinde daha farklı sorunların oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğine oluşturulmuş olan servisimiz, bugüne kadar yüzlerce farklı vatandaşımızı memnun etmeyi başarmıştır. Buderus, demirdöküm, eca, baymak, vaillant gibi tüm popüler markaların yanı sıra piyasada var olan diğer kombi markaları için de hizmet sunmaktayız. Her marka kombi için bakım, tamir, arıza tespit gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek adına servis numaramızı arayabilirsiniz.

İstanbul Kombi Bakımı Servisi

Kombi bakımı oldukça önemli, uzmanlar tarafından da tavsiye edilen bir konudur. Bakımı yaptırılan kombiler, bakım yaptırılmayan kombilere göre çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Kombi bakımı esnasında iç ünite temizliği yapılır, cihazınızın pek çok parçası kirden arındırılır. Bununla birlikte gerekli bazı kontroller sağlanarak cihazınızın periyodik bakım işlemleri tamamlanır. Kombi bakımı ile cihazınız geçmişe göre daha performanslı bir şekilde çalışacağı için bu durum enerji tasarrufu da sağlar. Yani doğalgaz faturanızın geçmişe oranla daha düşük geldiğini görebilirsiniz. Aile ekonominize katkı sağlamak ve cihazınızda oluşabilecek problemlerin önceden önüne geçebilmek için İstanbul kombi bakımı servisimiz aracılığıyla yaptırmayı unutmayınız.

İstanbul Kombi Tamiri Servisi

Kombiler, yüzlerce farklı parçanın sistematik bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşmuştur. Her kombi özelliğine göre farklı bir performans sunmaktadır. Kullanıcılar, kendi dairelerine uygun bir kombiyi satın alarak kullanmaya başlarlar. Fakat uzun kullanım sonucunda, kullanıcı hatası kaynaklı ya da diğer farklı etkenler sebebi ile kombi arıza durumu ile karşılaşılabilir. Bu durumda kombi arıza servisi, kombi tamiri servisi olan kuruluşumuz ile iletişime geçilerek mevcut sorunun ortadan kalkması sağlanmaktadır. Kuruluşumuz personelleri öncelikli olarak arızanın hangi parça ya da parçalardan meydana geldiğini saptamaktadır. Bu saptama ardından gerekli parçanın değişimi ile birlikte sorun giderilmiş olur. İstanbul kombi tamiri servisi olarak her marka kombi için tamir hizmeti sunmaktayız.

Kombiveklimaservis.com olarak geniş servis ağımız ile İstanbul geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sektörümüzde, 10 seneden fazla bir süredir hizmet veren kuruluşumuz her geçen gün bir önceki güne göre hizmet kalitesini daha da arttırmaktadır. Kombi arızaları, kombi bakımı gibi hizmetlerimizin yanı sıra petek bakımı, petek temizliği gibi diğer konularda da hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz zaman bizleri arayabilir ya da sitemizin iletişim kısmında yer alan formu doldurarak mail yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede bizlere hızlı bir şekilde ulaşarak acil servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Oluşturulan servis taleplerine kuruluşumuz aynı gün içerisinde dönüş sağlamaktadır.

Teknik servisimiz, yaz kış ayırt etmeden, dört mevsim, haftanın 7 günü hizmet vermekte. Şu an kullanmakta olduğunuz kombiniz, hangi marka olursa olsun servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizleri arayabilirsiniz. Kombi bakım, tamir, montaj konularında gezici servisimizle hizmetinizdeyiz.

bottom of page