top of page

Sultangazi Kombi Bakımı

Sultangazi kombi bakımı ihtiyacınız için hoş geldiniz. Kombi bakımı konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ile faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz Sultangazi ve çevresine özel olarak profesyonel kombi bakım hizmetleri sunuyor. Kullanmış olduğunuz kombinin markası her ne olursa olsun bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombi bakımı ile cihazınızın performansı artacak ve aynı zamanda sonradan oluşabilecek problemlerin önceden önüne geçilebilecektir. Sultangazi kombi bakımı servisi olarak hafta sonu da dahil olmak üzere haftanın 7 gün 24 saati hizmet sunuyoruz. Gezici servisimiz aracılığıyla adresinize en kısa süre içerisinde ulaşarak kombi bakım hizmetlerini olması gereken en iyi şekilde sunuyoruz. Kombi bakımında iç ünite temizliği ve gerekli bağlantı kontrolleri uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Hemen servis hizmeti alabilmek adına servis numaramız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımı uzmanlar tarafından da önerilen bir konudur.

Sultangazi Kombi Bakım Servsi

Sultangazi Kombi Bakımı Servisi - 0212 277 0 335

Sultangazi, kombi bakımı taleplerinin en çok gerçekleştiği bölgeler arasında yer almaktadır. Servisimiz bu taleplere en hızlı ve en profesyonel şekilde çözüm sunan kuruluşlar arasında yer almaktadır. Kombi bakımı işlemi esnasında pek çok farklı konuya dikkat edilmektedir. Sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmekte, kombinin içi açılarak tozlanma durumuna bakılmaktadır. Kombi içeriğinde yer alan tozlar performansı olumsuz yönde etkileyebileceği için cihazınız bu tozlardan arındırılmaktadır. Kombi yanma odasında yer alan brülör temizlenir ve kombi bağlantı noktaları, hatları kontrol edilir. Bar basıncı ve genişleme tankı kontrol edilir. Tüm kontroller profesyonel bir şekilde yapılarak kombi bakımı işlemi tamamlanmış olur. Teknik ekibimiz kombi bakım alanında uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Yüzlerce farklı kombi için başarılı bir şekilde kombi bakım işlemleri tamamlanmıştır. Ev ve iş yerleriniz için kombi bakım hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde kuruluşumuz aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Kombiveklimaservis.com olarak geniş servis ağımız ile sadece Sultangazi için değil İstanbul geneline hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sektörümüzde, 10 yıldan fazla bir süredir hizmet veren kuruluşumuz her geçen gün bir önceki güne göre hizmet kalitesini daha da arttırmaktadır. Kombi arızaları, kombi bakımı, kombi montajı farklı gibi hizmetlerimizin yanı sıra petek bakımı, petek temizliği gibi diğer konularda da hizmet sunmaktayız. Uygun gördüğünüz her zaman bizleri arayabilir ya da sitemizin iletişim kısmında yer alan formu doldurarak mail yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede bizlere hızlı bir şekilde ulaşarak acil servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Oluşturulan servis taleplerine kuruluşumuz aynı gün içerisinde, hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktadır.

bottom of page